Haberler

Memur Sendikası olan Tüm Yerel-Sen ile Sosyal Denge Sözleşmesini en üst limitten imzalayan Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, belediyede çalışan kadın kamu emekçilerini de unutmadı. Başkan Becan’ın talebiyle sözleşmeye 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde belediyede çalışan kadın kamu personelinin idari izinli sayılması maddesi eklendi. 
Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, Sosyal Denge Sözleşmesi için Tüm Yerel-Sen Edirne Şube Temsilcileri ve belediye personeli ile Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda bir araya geldi. Becan, burada Tüm Yerel-Sen Şube Başkanı Savaş Çerkez’le birlikte belediyede çalışan memurları kapsayan Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladı. 
Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan’a emeğin ve emekçinin yanında olduğu için teşekkür eden Tüm Yerel-Sen Edirne Şube Başkanı Savaş Çerkez, “Yasa gereği Ocak ayında imzaladığımız sözleşme Mahalli İdareler Genel Seçimi’nden sonra yenilenmesi gerekiyordu. Bu hususta belediye başkanımız ve belediye meclisi ile gerekli kararı aldıktan sonra Başkanımızla bugün 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli olacak sözleşmeyi imza altına aldık.” diye konuştu.

hava tahmin

Uzunköprü Belediyesi

Halise Hatun Mahallesi Atalar Caddesi  22200
Uzunköprü / EDİRNE
0284 513 11 08

Atatürk Kültür Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi 19 Mayıs Caddesi  No:160
Uzunköprü / EDİRNE
0284 513 11 43

Üyeliklerimiz

turkiye bb   mbb 

 

meric belediyeler birligi   kentler birligi

Uzunköprü