Haberler

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek, kendisine geçmiş olsun dileklerini sundu.

Başkan Özlem Becan; geride bıraktığımız günlerde, Ankara’nın Çubuk ilçesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun şehit Yener Kırıkçı’nın cenaze namazının ardından uğramış olduğu çirkin saldırı nedeniyle, grup toplantısı sonrası; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu, CHP Edirne Milletvekili Doç. Dr. Okan Gaytancıoğlu, Edirne merkez, ilçe ve belde belediye başkanları ve CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ile birlikte ziyaret edip, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ziyarete ilişkin konuşan Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan: “CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyor ve geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha iletiyorum. Bu saldırı demokrasiye, barışa ve ülkenin iç huzuruna yapılmış bir saldırıdır. Kendisinin soğukkanlı ve devlet adamı duruşunun herkese örnek olması gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

hava tahmin

Uzunköprü Belediyesi

Halise Hatun Mahallesi Atalar Caddesi  22200
Uzunköprü / EDİRNE
0284 513 11 08

Atatürk Kültür Merkezi
Cumhuriyet Mahallesi 19 Mayıs Caddesi  No:160
Uzunköprü / EDİRNE
0284 513 11 43

Üyeliklerimiz

turkiye bb   mbb 

 

meric belediyeler birligi   kentler birligi

Uzunköprü