BAŞKANLIKHABERLER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı Her Zaman Olduğu Gibi Coşkuyla Kutladık

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programımıza en fazla gurur duyduğumuz projelerin başında gelen Çocuk Gündüz Bakımevimizin kıymetli miniklerinin düzenlediği büyüleyici gösteri ile başladık. Üzerine titreyerek büyüttüğümüz, bin bir emek ile hayata hazırladığımız yavrularımızın mutlulukları ile bizler de mutlu olduk. Kıymetli velilerimiz ile birlikte, düzenlediğimiz etkinliği gülümsemeler ile seyrettik.

 

Atatürk Kültür Merkezi Konferans Salonumuzda düzenlediğimiz etkinliğimiz ardından Başkanımız Özlem Becan Uzunköprü Belediye Başkanlığı makamını Menderes İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Miray Tanem Dalaka’ya teslim etti. Gerçekleştirilen temsili devir teslim töreninin ardından Başkanımız Özlem Becan yaptığı sosyal medya paylaşımında “Yeni Belediye Başkanımız Miray Tanem Dalaka’ya görevinde başarılar diliyoruz. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızda Belediye Başkanlığı makamını Menderes İlkokulu 2. sınıf Öğrencisi Miray Tanem Dalaka’ya teslim ettik” dedi.

Temsili devir teslim töreninin ardından Başkanımız Özlem Becan Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Çelenk Sunma Töreni’ne katılım gösterdi. Başkanımız Özlem Becan Cumhuriyet Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya gelerek bayramlarını kutladı.

 

Menderes İlkokulu’nda düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Hazırlanan programda öğrenciler birbirinden güzel gösterilerini protokole ve kıymetli vatandaşlarımıza sundu.

 

Çocuk Şenliğimiz Evlatlarımızı ve Ailelerini Mutlu Etmeye Devam Ediyor

 

Şehrimizde gelenek haline getirdiğimiz 23 Nisan Çocuk Şenliğimizi bu yıl halkımızın hizmetine sunduğumuz Cumhuriyet Parkımızda gerçekleştirdik. Düzenlediğimiz etkinlikler ve yarışmalarla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu doyasıya yaşandı. Programın tamamlanmasının ardından Başkanımız Özlem Becan yaptığı sosyal medya paylaşımında “Tüm emeklerimiz, tüm azmimiz ve alın terimiz sizler böyle gülüp eğlenin diye çocuklar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerimiz kapsamında düzenlediğimiz Çocuk Şenliğimizi şehrimize kazandırdığımız Cumhuriyet Parkımızda gerçekleştirdik. Atamızın çocuklara armağan ettiği bu özel günde evlatlarımız çeşitli etkinliklerimiz ile gönüllerince eğlendi. Onların bu mutluluğu en çok bizleri gülümsetti. Kendi çocuklarımız için ne istiyorsak, Uzunköprü’deki her çocuk için aynı şeyi istiyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun” dedi.