GenelHABERLER

Başkanımız Özlem Becan Kayseri’de Belediye Başkanları Çalıştayı’na Katıldı

17-18-19 Aralık 2021 Tarihi’nde Kayseri’de düzenlenen Belediye Başkanları Çalıştayı’na Başkanımız Özlem Becan katıldı.

Başkanımız, Kayseri programına ilk olarak Cumhuriyet Halk Partili kadın belediye başkanları ile esnaf ziyareti yaparak başladı. Halkın ve esnafın sorunlarını bir bir dinleyen başkanımız, vatandaşlarımızla ülkemizin durumu ve geleceği hakkında sohbetler gerçekleştirdi. Kadın belediye başkanları heyeti esnaf ziyaretlerine devam ederken Kayseri Kapalı Çarşı’da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya gelerek hep birlikte esnaf ziyaretlerine devam etti.

Başkanımız Özlem Becan, Cumhuriyet Halk Partili belediyeler arasındaki iş birliğini arttırmak ve bilgi paylaşımını güçlendirmek amacı taşıyan çalıştayda uzun saatler süren toplantılara katılarak bilgi ve fikir paylaşımında bulundu.

Belediye Başkanları Çalıştayı’nda yaptığı konuşmada yerel yönetimlerin önemi ve halkımıza sunulan hizmetteki yerine vurgu yapan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, çalıştay sonrasında Başkanımız Özlem Becan ve Cumhuriyet Halk Partili Kadın Belediye Başkanları ile birlikte yemek yedi. Çalıştay tüm Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları’nın toplu fotoğraf çekiminin ardından sonlandı.