BAŞKANLIKHABERLER

Belediye Başkanı Özlem Becan’ın Esnaf Ziyaretleri Sürüyor

Belirli zamanlarda esnaflarımızı ziyaret eden Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan normalleşme süreci kapsamında esnaf ziyaretlerine tekrar başladı.

Belediye Meclis Üyeleri ve Chp İlçe Başkanı’nın da aralarında bulunduğu bir ekip ile esnafları ziyaret eden Özlem Becan, normalleşme süreci kapsamında esnaflarımıza tek tek hayırlı olsun dileklerini iletip sorunlarını dinledi. Her vatandaşın, her esnafın yanında olduğunu belirten Başkan Becan “ Bugün pandemi sürecinin başından bu yana her zaman dayanışma içerisinde olduğumuz, geçirdiğimiz o zor dönemlerde elimizden geldiğince destek olmaya çalıştığımız, esnaflarımızla bir aradaydık. Biz her zaman olduğu gibi esnaflarımızın yanındayız ve bugün de yarın da elimizde olanı paylaşmaya hazırız. Kimse yoksa Uzunköprü Belediyesi var” dedi.


Belediyenin yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını ve Belediye Başkanı Özlem Becan’ın, sık sık esnafları ziyaret edip, sorunlarını dinlemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen esnaflar başkana olan sevgilerini dile getirdiler.