“HOŞ GELDİN BEBEK” PROJESİ DEVAM EDİYOR

Uzunköprü Belediyesi tarafından başlatılan “Hoş Geldin Bebek” projesi devam ediyor. İlçe sakinleri tarafından büyük beğeni gören proje, yeni doğan bebeklere doğum hediyesi olarak Uzunköprü Belediyesi tarafından ailelere takdim ediliyor.
Uzunköprü Belediyesi bu proje ile doğum sonrası aile üzerindeki maddi yükü biraz olsun hafifletme, ve manevi destek sunmayı amaçlıyor ve hazırlanan hediyeler ailelerimizin direkt olarak evlerine teslim ediliyor.
Proje ile ilgili olarak Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, “İlçemizde sosyal anlamda bir çok projeye imza atıyoruz. Hoş Geldin Bebek projemiz de bunlardan sadece biri. Yeni doğan paketimizin içinde ilk ihtiyaç olarak görülen her şey mevcut. İlçemizde doğan her yavrumuzun sevincine aileleri ile birlikte ortak oluyor, mutluluklarını paylaşıyoruz. Geleceğimiz, yarınların umutları olan meleklerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu yarınlar diliyoruz. Ailelerinize, vatana, millete hayırlı birer evlat olmanızı temenni ediyor, hayırlı bir ömür diliyorum” diyerek sözlerini noktalıyor.