Yıldırım Döküm ve Tigsa Metal tarafından Belediyemize hibe edilen aracın devir teslimini Uzunköprü Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdik.Yıldırım Döküm ve Tigsa Metal’e
Çorlu Tren Kazası’nın yıl dönümünde acılı ailelerimiz ile o trenin kalktığı yerdeyiz.Ailelerimizin acılarını paylaşıyor, adalet arayışlarında yanlarında olduğumuzu yeniden dile getiriyoruz. 8
Cocuk Festivalimiz 27-28-29-30 Haziran tarihleri arasında tam 4 gün boyunca Uzunköprümüzde Çocuk Şenliği coşku ile gerçekleşti. 1.Gün 27 Haziran Perşembe – Saat: